Автор: ummainua | 02/12/2009

Вітаємо вас зі світлим ісламським святом Курбан-байрам (Ід аль-адха)!

Ассаляму-алейкум, дорогі мусульмани!

Від імені ДУМУ «Умма» вітаємо вас зі світлим ісламським святом Курбан-байрам (Ід аль-адха)!

Одне з великих свят Ісламу, Курбан-байрам, дійшло до нас із глибини століть. Курбан-байрам символізує силу духу й волю віруючих, що прагнуть таких високих духовних ідеалів і цінностей, як милосердя й справедливість, відповідальність і терпіння.

У вересні ДУМУ «Умма» виповнився вже рік. Тому вітаю вас і з першою річницею українського духовного управління мусульман. Цього року на вересень припала більша частина Рамадану — священних днів для кожного мусульманина. І уявіть моє здивування, коли в середині Рамадану ДУМУ «Умма» було вручено судову повістку! Виявляється, деяким добродіям, що пов’язують себе з Ісламом, але мають кумедні претензії на статус «всея Руси», дуже не до вподоби назва нашого духовного управління. Тому вони вирішили через суд позбавити нас власної назви. Як то кажуть, це їхні проблеми, а ми, інша Аллаг, назву змінювати не збираємось, що й доведемо в суді. На першому судовому слуханні, що відбулося 7 вересня в суді Шевченківського району Києва, ми попросили суддю не турбувати нас протягом священного Рамадану, бо цей місяць для мусульман має бути часом духовного очищення, а не позивання.

Пророк Мухаммад (мир йому і благословення) сказав: «Мусульманин — це той, хто не завдає шкоди іншим мусульманам ні своїм язиком, ні своїми руками». Навіть не знаю що казати про тих, хто завдає прикрощів цілому мусульманському об’єднанню у священний місяць Рамадан.

Ми об’єднуємо мусульман України, працюємо виключно в інтересах мусульман України й не обслуговуємо ідеологічні замовлення Росії, Лівану, Туреччини чи якоїсь іншої держави. Є і буде незалежна Україна, незалежний і волелюбний народ України й незалежне та вільне Духовне управління мусульман України «Умма».

Зі святом, дорогі мусульмани! Щиро зичу вам миру, милості Всевишнього Аллага, міцного здоров’я, сімейного щастя та вдачі у всякому доброму починанні!

Муфтій ДУМУ «Умма»
Саід Ісмагілов


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: