Автор: ummainua | 21/04/2010

Відбулося засідання Ради представників Духовних управлінь і центрів мусульман України при Держкомнацрелігій

Присутні представники Духовних управлінь і центрів мусульман України вкотре наголосили на відкритості своєї діяльності та на вільному доступі до участі в роботі Ради всіх мусульманських організацій України.

У приміщенні Державного комітету України у справах національностей та релігій 20 квітня 2010 року відбулося засідання Ради представників Духовних управлінь і центрів мусульман України при Держкомнацрелігій.
У ході засідання учасники підвели підсумки діяльності Ради за рік з моменту її створення, обговорили актуальні питання пов’язані з організацією цьогорічного Хаджу, а також проаналізували досвід організації подібних поїздок у попередні роки. У цьому контексті Голова Держкомнацрелігій Юрій Решетніков зазначив, що участь офіційної делегації мусульман України у Хаджі — це «не тільки питання духовного виміру, але також презентація нашої країни на міжнародному рівні». Також Ю.Решетніков наголосив, що Комітет зацікавлений та сприятиме подальшому розширенню діяльності Ради. Після підсумку діяльності за минулий рік, приступили к обранню голови Ради на 2010-2011 р. Одноголосно керівником Ради представників Духовних управлінь і центрів мусульман України було обрано муфтія Криму Еміралі Аблаєва.
Присутні представники Духовних управлінь і центрів мусульман України вкотре наголосили на відкритості своєї діяльності та на вільному доступі до участі в роботі Ради всіх мусульманських організацій України.
Участь у засіданні взяли керівники Духовного управління мусульман Криму, Духовного управління мусульман України «Умма», Релігійного управління незалежних мусульманських громад України «Київський муфтіят», голова Держкомнацрелігій Юрій Решетніков, Заступник голови Держкомнацрелігій Микола Новиченко, інші відповідальні працівники Комітету.

Держкомнацрелігій

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: