Автор: ummainua | 15/12/2010

Голова асамблеї імамів Європи зустрівся з муфтієм ДУМУ «Умма»

 В неділю 13 грудня  голова асамблеї імамів Європи Шейх Хайсам Рахма і муфтій ДУМУ «Умма» Шейх Саід Ісмагілов провели зустріч, на якій поділилися досвідом роботи та обговорили актуальні питання.

 

Шейх Хайсам Рахма живе у Швеції з 1979 року, працює імамом у Стокгольмській мечеті, обраний головою асамблеї імамів Європи.

Говорячи про мусульман України, Шейх Хайсам високо оцінив діяльність ісламських релігійних і громадських організацій у нашій країні.

«Вони грають ключову роль у формуванні неспотвореного погляду на Іслам серед українського населення, знайомлячи людей з культурою, звичаями нашої релігії. Це не дивно, адже Іслам існує давно на території Україні, і на відміну від європейських країн тут живуть корінні жителі, які сповідують Іслам», — зауважив високоповажний гість.

На його переконання, вступ України у європейське співтовариство — питання найближчого майбутнього, а це «чудова можливість для об’єднання європейських релігійних організацій у справі ознайомлення з Ісламом».

«Я був приємно здивований, побачивши яка величезна робота проводиться серед українських мусульман: висока організація, самовіддача, відданість і найголовніше — щирість намірів перед Всевишнім. Я сподіваюся на тісну співпрацю в майбутньому між європейською асамблеєю імамів Європи і ДУМУ «Умма», — підкреслив шейх Хайсам Рахма.


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: