Автор: ummainua | 21/03/2011

Мусульмани України висловили занепокоїність у зв’язку з ситуацією у Лівії

Мусульмани України в особі Духовного управління мусульман України «Умма» та Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраід» приєднуються до заяв мусульман у всьому світі, таких як «Федерація ісламських організацій Європи» (FIOE), «Асамблея імамів Європи» та Міжнародний союз мусульманських учених, які засудили масові вбивства громадян Лівії за допомогою авіації, артилерії й важкої бронетехніки. Також ми занепокоєні фактами почастішання розправ і залякування мирного населення з боку лівійських спецслужб.

Мусульмани України заявляють про неприпустимість зупинення мирних масових демонстрацій протесту за допомогою зброї й терору. Ми рішуче засуджуємо той факт, що мирні акції протесту були розстріляні, що у результаті привело до громадянської війни й великої кількості жертв серед громадян Лівії.

Немає жодних сумнівів, що ці нелюдські акти жорстокого придушення повсталого народу є бажанням зберегти владу за будь-яку ціну, а також надмірною реакцією на справедливі вимоги людей. Відсутність прав і свобод, несправедливий розподіл ресурсів, зубожіння й корупція поставили громадян Лівії у скрутне соціально-економічне становище. Не бачачи перспектив, натхненні успіхами сусідніх країн, вони вийшли на акції протесту, сподіваючись на демократичні реформи і перетворення. Зростаюча хвиля репресій проти громадян тільки посилює кризу, й заганяє ситуацію у безвихідь. Природне право народу – відкрито висловлювати свої думки й вимоги, потрібно поважати і брати до уваги.

Мусульмани України висловлюють сподівання на те, що масова бійня громадян Лівії буде припинена, вимоги народу будуть почуті, а у країні запанує мир, свобода, справедливість і верховенство права.

Офіційна заява ДУМУ «Умма»


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: