Автор: ummainua | 24/04/2011

Джамаль Бадаві відвідав ДУМУ «УММА»

23 квітня Україну відвідав професор релігієзнавства канадського університету Святої Марії в Галіфаксі (Канада), член Європейського ісламського комітету з фатв д-р Джамаль Бадаві (Jamal Badawi) і зустрівся з представниками Духовного управління мусульман України «УММА» і ВАГО «Альраід».

У ході зустрічі сторони обговорювали питання налагодження більш тісної співпраці мусульманських організацій України з Європейською ісламською радою з фатв і досліджень, яка є авторитетним богословським органом не тільки в Європі, але і в усьому мусульманському світі. Доктор Бадаві сказав, що дана структура, очолювана відомим богословом сучасності шейхом Юсуфом Аль-Кардаві, розглядає мусульман України як невід’ємну і важливу частину мусульманської умми Європи, і зацікавлена в активному двосторонньому співробітництві. Муфтій Саід Ісмагілов, у свою чергу, запевнив високоповажного гостя, що ДУМУ «УММА» в питаннях ісламського богослов’я і фікху орієнтована в першу чергу на Європейську раду з фатв і запропонував Раді розглянути можливість участі в неї і представників від України.

Шейх Джамаль Бадаві поділився своїм досвідом участі в міжконфесійних зустрічах, налагодженні діалогу і мостів взаєморозуміння між мусульманами і представниками християнських організацій в Канаді, США і в Європі.

Власкор.


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: