Автор: ummainua | 10/05/2011

Пішов з життя відомий мусульманський учений шейх Файсал Мавлаві

У неділю, 8 травня, пішов з життя видатний мусульманський вчений, заступник голови Європейської ради з фетв і досліджень шейх Файсал Мавлаві (Faysal Mawlawi).
Духовне управління мусульман України «УММА» виражає жаль і скорботу в зв’язку зі смертю цього видатного мусульманського вченого та релігійного діяча, який багато зробив для мусульман Європи.
Ліванець за походженням, Мавлаві помер у своєму рідному місті Тріполі в неділю після тривалої боротьби з важкою хворобою.
Він був новатором і одним з провідних вчених, які відіграли важливу роль у модернізації ісламської юриспруденції. Він присвятив своє життя ісламському заклику і розвитку ісламських інститутів, він працював, не покладаючи рук, аж до самої смерті.
Федерація ісламських організацій Європи (FIOE) також віддала належне пам’яті Мавлаві: «Життя вченого була суцільною самовіддачею і самопожертвою, він його прожив, займаючись проповідуванням Ісламу, розвитком ісламської думки і збагаченням фикху», — заявлено у зверненні FIOE. Мавлаві також присвятив своє життя «відстоювання інтересів умми і, перш за все, вирішенню палестинської проблеми», сказано у зверненні FIOE. Тіло вченого було віддане землі в понеділок у Тріполі.


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: