Автор: ummainua | 22/08/2011

ЗВЕРНЕННЯ

ЗВЕРНЕННЯ
Духовного управління мусульман України «УММА»
З нагоди 20 річчя Незалежності України

Мир Вам і милість Усевишнього Аллага, дорогі земляки!
З нагоди двадцятої річниці Незалежності України щиро вітаємо всіх вас із великою милістю Всевишнього Господа, що після століть невтомної боротьби українського народу дарував свободу й незалежність.
У прагненні свободи поєдналися зусилля представників багатьох конфесій: православних і мусульман, католиків і протестантів. Немає жодного сумніву, це спільна перемога всіх патріотів, що її дав нам Господь.
Ушановуємо, пам’ятаємо й згадуємо в молитвах усіх, хто здобував незалежність, усіх хто загинув і постраждав заради нашого світлого майбутнього. Свободу, рівність перед законом і верховенство права треба обстоювати. У Священному Корані Всевишній Господь повідомляє нам: «Аллаг не змінює становища людей, доки вони самі не змінять того, що в їхніх душах» (Коран, 13:11).
Святкування славного ювілею — це чудова нагода закликати всіх співгромадян до миру, взаємоповаги й толерантності. Сила й могутність держави будується на злагоді в суспільстві. Ми закликаємо всіх поважати права співвітчизників, в тому числі й право на релігійне та духовне життя. Мусульмани України — невід’ємна частина українського суспільства. Ми любимо й цінуємо нашу країну, ми пишаємося рівнем релігійної свободи в ній, бо дуже добре знаємо, як важко нашим одновірцям у державах авторитарних.
З нагоди свята Незалежності зичимо нашій країні свободи навіки, сили, могутності, заможності й непохитності демократичних прав і свобод.
Просимо Всевишнього і Всемогутнього Аллага благословити нашу землю й наш народ!

Муфтій ДУМУ «УММА» Саід Ісмагілов
Голова ДУМУ «УММА» Ігор Карпішен


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: