Автор: ummainua | 01/12/2011

Угода про співпрацю між мусульманами Україні та Білорусі

30 листопада в Києві був підписаний договір про дружбу і співпрацю між Духовним управлінням мусульман України «Умма» і Духовним управлінням мусульман у Республіці Білорусь.

Ісламський культурний центр Києва в середу 30 листопада відвідала делегація білоруських мусульман на чолі з муфтієм Алі Вороновичем, заступником муфтія Алі Тальковским і головою мусульманської громади Гомеля Сергієм Саранчуком.
Українську сторону на зустрічі представляли Голова правління ДУМУ «Умма» Ігор Карпішен, муфтій Саід Ісмагілов, голова ВАГО «Альраід» Ісмаїл Кади, а також імами, громадські діячі та журналісти мусульманських ЗМІ. На зустрічі обговорювали перспективи розвитку двосторонніх відносин між мусульманами Україні та Білорусі, а також спільні духовні, наукові й культурні проекти. За результатами домовленостей було підписано «Угоду про співпрацю» у якому головна роль приділяється взаємодопомозі у відродженні Ісламу та розвитку мусульманських громад України та Білорусі. Підкреслюється, що мусульмани повинні працювати й робити свій внесок заради миру, добробуту й процвітання своїх країн.
Як зазначив на зустрічі муфтій ДУМ Білорусі Алі Воронович, «ми маємо давню дружбу та добрі стосунки, що її з волі Всевишнього Аллага тільки сьогодні було підтверджено конкретною угодою про співпрацю й скріплено підписами мусульманських лідерів двох країн. Україна це не тільки найближчий сусід Білорусі – мусульмани наших країн мають спільну історію та навіть спільні корені, адже білоруські татари – вихідці з Криму, що стали на службу литовським князям ще в XIII — XIV століттях».

ДУМУ «Умма»


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: